spotkanie informacyjne program grantowy 02 20

Rusza pierwszy Lokalny Program Grantowy Powiatu Oświęcimskiego!

Mieszkacie w powiecie oświęcimskim? Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Lokalny Program Grantowy FIO Małopolska Lokalnie Powiat Oświęcimski, w którym liczy się przede wszystkim pomysł!

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz z Powiatem Oświęcimskim przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu powiatu oświęcimskiego Lokalny Program Grantowy z dofinansowaniem do 5000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:

- projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową, grupą nieformalną lub grupą samopomocową;

- projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych.

Czym różni się konkurs FIO Małopolska Lokalnie od innych?

Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wypracowała formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie www.malopolskalokalnie.pl oraz uzyskać na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w środę 26.02.2020 g. 17.00, w Piwnicy Artystycznej Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu, ul Bema 4.

Od 25 lutego do 21 marca trwa nabór.

25 lutego rozpoczyna się nabór w Lokalnym Konkursie Grantowym FIO Małopolska Lokalnie współfinansowanym przez Powiat Oświęcimski w którym można starać się o 5 tys. zł na realizację społecznych planów i marzeń na terenie powiatu.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne.

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Starostą Powiatu Oświęcimskiego zapraszają grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem dotacji na lokalne działania do udziału w spotkaniu informacyjnym.

Spotkanie odbędzie się w środę 26.02.2020 g. 17.00, w Piwnicy Artystycznej Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu, ul Bema 4.

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły na stronie http://www.malopolskalokalnie.pl/ i FB https://www.facebook.com/malopolskalokalnie/

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie

Z poważaniem

Łukasz Dubin
Doradca ds. konkursu FIO Małopolska Lokalnie