Burmistrz Chełmka zaprasza na bezpłatne zajęcia  Email
Image Burmistrz Chełmka zaprasza na bezpłatne zajęcia

 Przykładowy obraz Burmistrz Chełmka Andrzej Saternus zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Chełmek na cykliczne, bezpłatne zajęcia fitness i zumby. Spotkania będą się odbywały w każdym tygodniu począwszy od 2 października do 15 grudnia we wszystkich miejscowościach naszej gminy zgodnie z poniższym harmonogramem:


Remiza OSP ul. Staicha 1 w Chełmku:
środa - „zumba” - godz.18.30
piątek - „fitness” - godz.18.30

Remiza OSP ul. Kwiatowa 1 w Gorzowie:
wtorek - „zumba” - godz. 18.30
czwartek - „fitness” - godz.18.30

Dom Ludowy w Bobrku ul. Nadwiślańska 150:
poniedziałek - „zumba” - godz. 18.00
środa - „fitness”- godz. 18.00

Warto przypomnieć, że w naszej gminie w tym roku były już organizowane darmowe zajęcia z fitness i zumby, które cieszyły się bardzo dużą popularnością. Stąd Burmistrz Andrzej Saternus podjął decyzję o kontynuowaniu bezpłatnych warsztatów. Serdecznie zachęcamy do udziału!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Created by: Maciek | powered by Joomla