wnętrze pustej kawiarni, stoliki, barek.

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku ogłasza konkurs na najem lokalu użytkowego
przeznaczonego do prowadzenia działalności gastronomicznej na okres 5 lat.

Lokal o powierzchni 136,6m² mieści się na parterze w budynku pod nazwą "Przestrzeń słowa i spotkania - spotkania w przestrzeni słowa" przy ul.Aleja Parkowa 16. Budynek położony jest w dogodnej lokalizacji w centrum miasta za Urzędem Miejskim w Chełmku. Obok znajduje się także odnowiony kompleks Kortów Tenisowych. W budynku oprócz biblioteki dla dorosłych i dzieci znajduje się również sala wielofunkcyjna ze strefą dla dzieci i placem zabaw. Szacujemy, że nowy kompleks cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem wśród szerokich kręgów mieszkańców z uwagi na jego nowoczesną i atrakcyjną formę.

Lokal gastronomiczny jest wyposażony w szeroki asortyment sprzętu gastronomicznego i może oferować m.in.posiłki obiadowe, przekąski, pizzę, frytki, ciasta lody, kawę, napoje oraz napoje alkoholowe.

Firmy i osoby, które chciałyby się podjąć tego typu działalności zachęcamy do złożenia oferty konkursowej według regulaminu zamieszczonego w Biuletynie Informacji Publicznej MOKSIR w zakładce PRZETARGI/KONKURSY.

zaplecze gastronomiczne kawiarniwnętrze jasnej kawiarni, stoliki, duze oknobiała umywalka w szarej łazience