nieprofesjonalna baner poprzecznymaly

To już XXII odsłona WIOSENNEGO PRZEGLĄDU SZTUKI NIEPROFESJONALNEJ. Wydarzenie to skupia twórców z terenu ościennych powiatów i województw. Tego roku w przeglądzie uczestniczy 71 artystów.

Zapraszamy do oglądania wystawy, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Prace prezentowane są od 26 kwietnia w Galerii "Epicentrum" w siedzibie MOKSiR w Chełmku przy Placu Kilińskiego 3.

Wystawę można oglądać od poniedziałku do piątku w godz od 9:00-16:00.

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku zaprasza na uroczysty finisaż XXII Wiosennego Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej, który odbędzie się 4 czerwca 2021 r. o godz. 18.00 w siedzibie MOKSiR w Chełmku, przy Placu Kilińskiego 3.
Wydarzenie od ponad dwudziestu lat skupia miłośników sztuk plastycznych z terenu Ziemi Oświęcimskiej oraz ościennych powiatów. Coroczna wystawa malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby, ceramiki, fotografiki i technik mieszanych ukazuje potencjał i dorobek środowiska. Jest też afirmacją twórczej postawy wobec rzeczywistości.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie występ niezwykłej grupy artystycznej, Entre dos Aguas un Teatro.
Zespół artystyczny „Entre Dos Aguas un Teatro” to boliwijsko-polska, rodzinna grupa aktorska. Został założony w 2004 roku przez Danutę Marię Zarzykę i Fidela Lucasa Achirico Espinoza – aktora i muzyka boliwijskiego. Artystom współtowarzyszy na scenie córka – Naomi Achirico- Zarzycka. Entre Dos Aguas un Teatro brał udział w wielu międzynarodowych festiwalach wystawiając swoje sztuki autorskie oraz prowadząc warsztaty aktorskie w Boliwii, Ekwadorze, Kolumbii, Argentynie, Brazylii, Chile i Hiszpanii.
Więcej informacji: https://dziendobry.tvn.pl/.../oryginalny-teatr-boliwijski...
https://www.facebook.com/EntredosAguasunTeatro/
Udział bezpłatny.
 


Prezentujemy Państwu listę artystów biorących udział w przeglądzie.

lista uczestników XXII Wiosennego Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej w Chełmku

 

 plakat nowy z grupą artystyczną

Sponsorem Głównym wydarzenia jest GAZ-SYSTEM www.gaz-system.pl

logotyp cmyk z polem ochronnym antyaliasing

Operator Gazociągów Przesyłowych www.gaz-system.pl GAZ-SYSTEM S.A. to spółka Skarbu Państwa o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki. Jest operatorem systemu przesyłowego gazu w Polsce oraz właścicielem Terminalu LNG w Świnoujściu. Świadczy usługi przesyłu gazu poprzez własną sieć gazociągów.  Spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyczyniając się do rozwoju europejskiego rynku gazu. Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

>>>RODO

>>>ZASADY UCZESTNICTWA,KARTA UDZIAŁU