willa gabesamaaa13

Nowe siedziby stowarzyszeń

Klimatyczny budynek dawnej biblioteki oraz sąsiadująca z nim willa Gabesama od 2021 roku będą służyły stowarzyszeniom i organizacjom społecznym Gminy Chełmek. W drewnianym budynku przy ul. Topolowej 8 działać będą - Polski Związek Emerytów i Rencistów, Robotnicze Stowarzyszenie Twórców Kultury, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze. Odrestaurowane w stylu lat trzydziestych XX wieku, pomieszczenia willi przy ul. Topolowej 6, będą miejscem spotkań, narad, wykładów, uroczystości, warsztatów, szkoleń, itp. Do korzystania z nich zapraszamy wszystkie organizacje, gremia, koła, kluby, stowarzyszenia, fundacje działające na rzecz lokalnej społeczności. Mając zaszczyt zarządzać budynkami i terenem, prosimy przedstawicieli wymienionych grup o uwzględnienie w swoich planach pracy na 2021 rok, możliwości korzystania z budynku. Pragniemy nadmienić, że dawny Dom Seniora jest otwarty dla wszystkich grup wiekowych i zawodowych oraz posiada zaplecze techniczne, kuchenne, sanitarne, magazynowe i biurowe, pozwalające na szerokie spektrum działalności. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania oraz omówimy warunki i terminy planowanych wydarzeń. Wszelkie informacje i pytania prosimy kierować do biura MOKSiR tel. 601661771 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

willa gabesama8
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
willa gabesama6willa gabesama7willa gabesama10willa gabesama11
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.