na szlaku podsumowanie 09 20

Na szlaku. Wakacyjne zwiedzanie Chełmka i okolic – zakończenie.
Wakacje dobiegły końca, nastała jesień i nadszedł wreszcie czas na uhonorowanie uczestników rowerowo-pieszych “mikro wypraw”.  W tegorocznej (pandemicznej) edycji “Na szlaku. Wakacyjne zwiedzanie Chełmka i okolic” wzięło udział 8 zespołów,  eskapady zostały udokumentowane zdjęciami które publikowaliśmy na fb oraz na naszej stronie.
Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 8 października o godz. 16:00
podczas pieszej eskapady po Chełmku “Chełmek per pedes 2”
której przewodnikiem będzie Franciszek Matyja.
Spotykamy się pod MOKSiR, Pl. Kilińskiego 3.

O projekcie:
Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku zaprasza do aktywnego zwiedzania i poznawania naszej gminy. Obecna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala w pełni realizować zbiorowych rajdów turystycznych, wobec tego proponujemy Państwu udział w programie indywidualnych “mikro wypraw”.
Na stronie internetowej ośrodka publikujemy mapę Gminy Chełmek z naniesionymi szlakami pieszo – rowerowymi oraz turystycznymi atrakcjami. By przystąpić do programu, wystarczy pobrać ze strony specjalny formularz, wpisać na nim swoje imię i wyruszyć pieszo lub rowerem na szlak. Odwiedzając zaznaczone miejsca, swoją obecność potwierdzamy wykonując selfie z widocznym formularzem na tle np. “Młyńskich kamieni” czy pomnika przyrody. Wysłana na nasz adres fotografia jest tożsama z udzieleniem zgody na publikację swojego wizerunku i wzbogaca kolekcję programu. Osoby, które w terminie od 1 lipca do 15 wrze śnia 2020 roku odwiedzą i udokumentują wszystkie wskazane na mapie punkty, uzyskają certyfikat oraz atrakcyjne nagrody. Wszystkie relacje będą publikowane na stronie www.moksir.chelmek.pl
a najciekawsze zostaną wyświetlone przed seansami filmowymi w kinie “Iluzja” .

Uwaga:
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji jest jedynie pomysłodawcą wypraw rowerowo - pieszych, uczestnicy ponoszą odpowiedzialność za bezpieczeństwo na trasie oraz opiekę nad osobami niepełnoletnimi.

tablica mapa gmina chełmek


Galeria uczestników projektu:


>>PREZENTACJA PDF<<