samochod z nakretkami

Ponad 250 kg nakrętek Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku przekazał na akcję pomocy dla chorej mieszkanki powiatu oświęcimskiego Nikolii Kurpas.
To już kolejna zbiórka na szczytny cel, w której uczestniczy chełmecki MOKSiR. Zachęcamy Państwa do przyłączenia się do akcji, MOKSiR plastikowe zakrętki można dostarczyć bezpośrednio do ośrodka przy pl Kilińskiego 3 ( prośmy o zostawianie przy drzwiach wejściowych). Zbieramy wszelkie plastikowe zakrętki – bez względu na kształt czy kolor. Są to zakrętki po napojach, kawie czy mleku czy jogurtach, zakrętki po produktach spożywczych. Są to również zakrętki po chemii gospodarczej – zakrętki po płynach do zmywania, szamponach, płynach do płukania również zbieramy. Takie akcje nie tylko wspierają potrzebujących , ale również mają znaczny wpływ na ochronę środowiska, takie nakrętki nie trafiają na wysypiska czy też nie zaśmiecają naszych lasów.
Zachęcamy Państwa również do pomocy dla chorej Nikolki Kurpas, informacje o wydarzeniu można znaleźć można na profilu FB Faktów Oświęcim – patrona medialnego akcji.