baner podroze 08 19

PODROZE ZMIANA NA OSWIECIMmale 08 19

 

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do udziału w cyklu spotkań i miniwypraw edukacyjnych - PODRÓŻE MAŁE I DUŻE.
Już w czwartek 25.07.2019 pierwsza wyprawa!

Podróże małe i DUŻE -cykl spotkań i mini wypraw edukacyjnych dla dzieci mile widziane towarzystwo rodziców, dziadków, opiekunów.
W ramach cyklu przewidujemy:
-25 lipca godz. 11:00 WIZYTA W PRACOWNI ARTYSTY. Wybierzemy się z wizytą do zaprzyjaźnionego artysty, który pokaże nam swoją pracownię i opowie o swojej twórczości.
-1 sierpnia godz. 11:00 W ODWIEDZINACH U STRAŻAKÓW. Kto jeszcze nie był ten koniecznie musi wybrać się z nami do lokalnej Straży Pożarnej by dowiedzieć się jak wygląda praca strażaka i zobaczyć jak wyposażona jest nasza straż pożarna.
-13 sierpnia godz. 11:00 SPOTKANIE W PRACOWNI RENOWATORSKIEJ. Wybierzemy się do magicznego miejsca gdzie poznamy tajniki sztuki renowacji mebli i nie tylko.
-16 sierpnia 11:00 KULISY KINA ILUZJA. Wszyscy wiemy jak wygląda kino od strony widowni, nie wszyscy jednak wiedzą co dzieje się za kulisami;) podczas tego spotkania uchylimy rąbka tajemnicy.
- 22 sierpnia GODZ. 11:00 SKĄD SIĘ BIERZE WODA W KRANIE?-WIZYTA W WODOCIĄGACH.
- 20 sierpnia GODZ. 9:00 wyjazd do muzeów w Jaworzu i Wapienicy. Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na wycieczkę do Jaworza do Muzeum Fauny Flory Morskiej i Śródlądowej oraz do prywatnego „muzeum” zabytkowych traktorów w Wapienicy.
koszt wyjazdu 22 zł.Miejsce wyjazdu: parking spod MOKSiRu
-27 sierpnia godz.9:00 TAJEMNICE STAREGO ZAMKU- wyjazd do muzeów w Oświęcimiu

koszt wyjazdu 15 zł.Miejsce wyjazdu: parking spod MOKSiRu

Na każde ze spotkań prosimy zabrać ze sobą wodę, nakrycie głowy oraz zdrową przekąskę.
Swój udział w spotkaniach należy zgłaszać pod numerem tel. 33 846 12 96 lub w siedzibie MOKSiR

Czekamy na Wasze zgłoszenia, spieszcie się, ilość miejsc ograniczona;)

Spotkania bezpłatne!

99% naszych spotkań jest bezpłatnych jedynie dalsze wyjazdy wiążą się z kosztami transportu, biletów i ubezpieczenia.

Spotykamy się pod siedzibą MOKSiR przy Placu Kilńskiego 3

 

Pierwsza wyprawa z cyklu "Podróże małe i DUŻE" już za nami. Serdecznie dziękujemy panu Antoniemu za umożliwienie nam zwiedzenia jego wspaniałej pracowni przepełnionej rzeźbami i pracami malarskimi oraz poświęcony czas. Nie zabrakło ciekawych anegdot oraz niespodzianek dla uczestników.

Fotorelacja z pierwszej wyprawy: