Repertuar Kina iluzja lipiec 2024 baner maly

„JUREK MASKONUREK: MISJA PUFFINÓW”
6, 7 LIPCA 2024
(SOBOTA-NIEDZIELA)
GODZ. 17:00

Reż.: Néstor F. Dennis
Gat.: Animacja
Prod.: Hiszpania, Włochy
1 godz. 27 min.
Bilet 16 zł
Dubbing
Przygody puffina czyli malutkiego ptaszka Jurka Maskonurka i jego czwórki przyjaciół, których misją jest ocalenie swojej ukochanej wioski przed nikczemnymi wynalazkami inżyniera, morsa Ottona.

 

„DO USŁUG SZANOWNEJ PANI”
6, 7 LIPCA 2024
(SOBOTA-NIEDZIELA)
GODZ. 19:00

Reż.: Gilles Legardinier
Gat.: Dramat, Komedia, Romans
Prod.: Luksemburg, Francja
1 godz. 50 min.
Bilet 16 zł
Z napisami
Pod wpływem nagłego impulsu Andrew Blake podejmuje pracę lokaja we francuskim dworku. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy musi poradzić sobie z ekscentrycznym zachowaniem właścicielki oraz innymi członkami jej personelu, którzy zaskakują osobliwymi zwyczajami i wybuchowymi charakterami.

 

„ORZEŁ I RESZTA”
20, 21 LIPCA 2024
(SOBOTA-NIEDZIELA)
GODZ. 17:00

Reż.: Nigel W. Tierney, Dong Long
Gat.: Animacja, Familijny, Komedia
Prod.: Chiny, USA
1 godz. 34 min.
Bilet 16 zł
Dubbing
Młodego orła, Dzióbka, wychowały kury w słynnej wiosce Kurnikowo. Od pisklaka marzył jednak o tym, by wznieść się ku chmurom niczym prawdziwy as przestworzy. Gdy dzięki pewnemu wynalazkowi wzbija się wreszcie w powietrze, przypadkowo obraca wioskę w pierze. Zawstydzony, ucieka do Skrzydłowic – ptasiej stolicy, aby tam nauczyć się latać i dołączyć do elitarnego Orlego Patrolu. Teraz będzie musiał obudzić w sobie orła, aby zostać bohaterem wszystkich ptaków, zanim będą mieć przegdakane.

 

„DO GRANIC”
20, 21 LIPCA 2024
(SOBOTA-NIEDZIELA)
GODZ. 19:00

Reż.: Alejandro Rojas, Juan Sebastián Vasquez
Gat.: Thriller, Psychologiczny
Prod.: Hiszpania
1 godz. 17 min.
Bilet 16 zł
Z napisami
Diego i Elena chcą rozpocząć nowe życie w Stanach Zjednoczonych. Dopilnowali wszelkich formalności, jednak zostają zatrzymani na nowojorskim lotnisku. Prowadzone przez służby migracyjne przesłuchanie stawia pod znakiem zapytania nie tylko powody, dla których chcą zamieszkać w USA, ale także ich relację. Ile tak naprawdę wiedzą o sobie? Ile sekretów wytrzyma ich związek? Jak szybko można stracić zaufanie do najbliższej osoby? "Do granic" stawia niewygodne pytania, mnoży wątpliwości, zasiewa ziarno niepokoju i rozciąga wokół bohaterów misterną sieć podejrzeń.

 

Repertuar Kina iluzja lipiec 2024 plakat maly