Repertuar Kina iluzja kwiecien 2024 baner maly

„EMMA I CZARNY JAGUAR”
6, 7 KWIETNIA 2024
(SOBOTA-NIEDZIELA)
GODZ. 16:00

Reż.: Gilles de Maistre
Gat.: Familijny, Przygodowy
Prod.: Francja
1 godz. 40 min.
Bilet 16 zł
Dubbing
Sympatyczna Emma dorasta w amazońskiej dżungli, mając za towarzysza przygód i zabaw Hope – małego czarnego jaguarka. Niestety, ich piękna i zażyła relacja kończy się wraz z przeprowadzką dziewczynki do Nowego Jorku. Z dala od rodzinnych stron, Emma nie przestaje jednak marzyć o powrocie do deszczowych lasów i ukochanego zwierzaka. Mijają lata. Nastoletnia już Emma, która z czasem przyzwyczaiła się do życia w wielkim mieście, odkrywa, że amazońskiej puszczy zagrażają okrutni łowcy zwierząt. Nie wahając się ani chwili, dziewczynka wyrusza do krainy dzieciństwa, aby uratować swojego przyjaciela. Pomaga jej w tym przebojowa nauczycielka biologii – pani Anja. Razem zrobią wszystko, by odnaleźć Hope i ocalić jaguara przed tymi, którzy dla zysku nie zawahają się zniszczyć dzikiej przyrody.

 

„SAMI SWOI. POCZĄTEK”
6, 7 KWIETNIA 2024
(SOBOTA-NIEDZIELA)
GODZ. 18:00

Reż.: Artur Żmijewski
Gat.: Komedia obycz.
Prod.: Polska
1 godz. 58 min.
Bilet 16 zł
Pawlak i Kargul - bohaterowie kultowej trylogii "Sami swoi" przed trafieniem na Ziemie Odzyskane byli sąsiadami we wsi na Podolu. I już wtedy było to wybuchowe sąsiedztwo... "Sami swoi. Początek" to barwna opowieść, w której drobne złośliwości przeplatają się z życiowymi kamieniami milowymi. Charakterne postaci w połączeniu z wielką historią w tle zabiorą widza w sentymentalną, ale też porywającą i pełną humoru podróż.

 

„STREFA INTERESÓW”
10 KWIETNIA 2024 (ŚRODA)

GODZ. 11.00
11 KWIETNIA (CZWARTEK)
GODZ. 17.00
Reż.: Jonathan Glazer
Gat.: Dramat, Wojenny
Prod.: Wielka Brytania, Polska, USA
1 godz. 46 min.
Bilet 16 zł
Komendant obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau Rudolf Höss i jego żona Hedwiga próbują ułożyć sobie rodzinne życie w domu z ogrodem, który znajduje się tuż obok obozu.
 
„ZAGADKA KLARY MUU”
27, 28 KWIETNIA 2024
(SOBOTA-NIEDZIELA)
GODZ. 16:00

Reż.: Will Ashurst
Gat.: Animacja, Familijny
Prod.: Norwegia
1 godz. 9 min.
Bilet 16 zł
Dubbing
Klara Muu i Gavin, czyli para rezolutnych detektywów, musi rozwiązać kolejną zagadkę! Tym razem gra toczy się o dużą stawkę, bo zniknęło magiczne nasiono, które może uratować Krowie Wzgórze. Kto je ukradł i jaki miał w tym interes?
 
„BĘKART”
27, 28 KWIETNIA 2024
(SOBOTA-NIEDZIELA)
GODZ. 18:00

Reż.: Nikolaj Arcel
Gat.: Dramat historyczny
Prod.: Dania, Szwecja, Niemcy
2 godz. 7 min.
Bilet 16 zł
Z napisami
 

Repertuar Kina iluzja kwiecien 2024 plakat maly