artymiak baner maly

Zapraszamy na  spektakl pt.: „Chciałam być Idealna” w wykonaniu młodzieży z grupy teatralnej Mystique, który odbędzie się 9 kwietnia 2024 roku (wtorek) o godz.: 10:00 na sali widowiskowej MOKSiR (Plac Kilińskiego 3). Wstęp wolny!

To mocny, a jednocześnie bardzo autentyczny obraz problemów z jakim zmaga się współczesne pokolenie. Porusza tak ważne tematy jak hejt depresja czy zaburzenia odżywania.

Spektakl powstał w ramach gminnej kampanii wsparcia zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży „Spokojna głowa! Nie jesteś sama! Nie jesteś sam!”.

Wirtualny świat to nie tylko fajne rzeczy. To także samotność, ogromny stres i presja. Młodzież czasem tego nie wytrzymuje. Stąd nasza kampania „Spokojna głowa! Nie jesteś sama! Nie jesteś sam!, której częścią jest ten spektakl. Pozwala zobaczyć nam, dorosłym problemy młodych ludzi, a ich rówieśnikom uświadomić, z czym niektórzy z ich otoczenia muszą się mierzyć. Pokazuje też, że hejt może mieć śmiercionośną moc.
Spektakl w wykonaniu młodzieży z grupy teatralnej Mystique działającej w Libiąskim Centrum Kultury pod opieką Marty Artymiak (aktorki i pedagoga).

Artymiak male