Repertuar Kina iluzja marzec 2024 baner maly

 
„MÓJ BRAT ROBOT”
2, 3 MARCA 2024
(SOBOTA-NIEDZIELA)
GODZ. 16:00

Reż.: Frederik Meldal Nørgaard
Gat.: Familijny, Sci-Fi
Prod.: Dania
1 godz. 24 min.
Bilet 16 zł
Dubbing
Świat się zmienił. Niedawno zażegnano kryzys klimatyczny, więc wszystko jest ekologiczne i zrównoważone. Ludzie mają osobistych asystentów, którzy są robotami. 12-letnia Alberte dostaje na urodziny najnowszy model robota. Robot Konrad wygląda i zachowuje się jak człowiek. Jest o wiele lepszy od poprzedniej wersji, która wyglądem bardziej przypominała misia. Wszyscy zazdroszczą jej Konrada. Popularność Alberte w szkole rośnie, a ona coraz bardziej zbliża się do Konrada. Ale czy można przyjaźnić się z robotem?
 

„MIŁOŚĆ JAK MIÓD”
2, 3 MARCA 2024
(SOBOTA-NIEDZIELA)
GODZ. 18:00
Reż.: Maciej Migas
Gat.: Komedia rom.
Prod.: Polska
1 godz. 38 min.
Bilet 16 zł
Majkę (Agnieszka Suchora) i Agatę (Edyta Olszówka) równie dużo łączy, co dzieli. Obie są po pięćdziesiątce, przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze. Jedna mieszka nad Bałtykiem, druga w Tatrach. Jedna prowadzi cukiernię, druga jest wziętą architektką wnętrz. Jedna jest wdową, drugą partner właśnie zostawił dla młodszej. Jedna poświęca się dzieciom i wnukom, kompletnie zapominając o sobie, druga nie ma rodziny i dba o duchowy rozwój. Pewnego dnia przyjaciółki spotykają się na pogrzebie koleżanki z liceum. Agata namawia Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry, sama zaś zostaje nad morzem. Nieoczekiwana zamiana ról przynosi szereg komplikacji, zabawnych zwrotów akcji i wyzwań, którym kobiety będą musiały stawić czoła. Czy uda im się przezwyciężyć przyzwyczajenia, uprzedzenia i lęki? Czy zdobędą się na odwagę, żeby otworzyć się na miłość i rozpocząć nowy rozdział w życiu? Czy naprawdę nigdy na nic nie jest za późno?

 

„KATAK. PODWODNA PRZYGODA”
22, 23 MARCA 2024
(PIĄTEK-SOBOTA)
GODZ. 16:00

Reż.: Christine Dallaire-Dupont, Nicola Lemay
Gat.: Animacja, Przygodowy
Prod.: Kanada
1 godz. 22 min.
Bilet 16 zł
Dubbing
Katak należy do białuchów, których nazwa wywodzi się od białego koloru ciała. Nie są takie od urodzenia, jaśnieją z wiekiem. Skóra zwierzątka uparcie pozostaje szara, dlatego musi ono inaczej udowodnić całej gromadzie, że nie jest już dzieckiem. Gdy jego babcia opowiada z tęsknotą o dziadku żyjącym na drugim końcu oceanu, Katak postanawia wziąć sprawy w swoje płetwy. Podczas poszukiwania krewnego połączy siły z natrętnym, ale przezabawnym jesiotrem i przekona się, że warto było ćwiczyć nurkowanie. Młody ssak morski pozna siłę rodziny i wreszcie poczuje się wśród bliskich jak ryba w wodzie!

 

„ANATOMIA UPADKU”
22, 23 MARCA 2024
(PIĄTEK-SOBOTA)
GODZ. 18:00

Reż.: Justine Triet
Gat.: Dramat, Kryminał, Thriller
Prod.: Francja
2 godz. 30 min.
Bilet 16 zł
Z napisami
Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła go Sandra, żona i matka? Śledczym brakuje dowodów, w sprawie brakuje świadków. Na oczach opinii publicznej Sandra będzie musiała spowiadać się z najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółów swojego małżeństwa, które mogą zaważyć o wyroku. Proces, który nurtuje wszystkich, toczy się również w głowach widzów, a pytanie jest oczywiste i brzmi: "Czy to zrobiła?".

 
 
Repertuar Kina iluzja marzec 2024 plakat maly