monkowka baner male

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku zaprasza do udziału w wykładzie Luizy Mańkowskiej-Wróbel, pt. "Ziemia Chełmecka – ekonomiczne czynniki rozwoju". Spotkanie
z wykładowczynią Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu, odbędzie się w dniu 12 października 2023 roku o godz. 16.00 w Willi Gabesama przy ul. Topolowej 6 w Chełmku. Wstęp wolny.
Wykład odbędzie sie w ramach operacji "Gmina Chełmek - dziedzictwo buduje przyszłość".
Autorski projekt MOKSiR w Chełmku, został dofinansowany z programu„Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Luiza Mańkowska-Wróbel jest jest rodowitą Oświęcimianką, związana z MUP od samego początku działalności Uczelni. Obszary Jej zainteresowań naukowych i dydaktycznych to finanse, rachunkowość, zarządzanie i komunikacja społeczna oraz turystyka w szczególności turystyka wodna. W pracy dydaktycznej wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenie praktyczne zdobyte poza Uczelnią między innymi jako członek organów nadzorczych w spółkach skarbu państwa.
Od ponad 10 lat jestem opiekunką Studenckiego Koła Naukowego Inicjatyw Przedsiębiorczych SKIP. Jestem aktywnym członkiem Klubu Żeglarskiego Ziemowit w Tychach oraz Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Oświęcimiu.
 

 mankowka male