kino plenerowe male

"Chełmek wczoraj i dziś" – projekcja zdjęć i filmów.
Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku zaprasza 26 czerwca 2023 roku o godz. 18.00 do siedziby MOKSiR pl. Kilińskiego 3, na projekcję filmów, zdjęć i materiałów pt. Chełmek wczoraj i dziś". Spotkanie organizowane w ramach programu "Gmina Chełmek – dziedzictwo buduje przyszłość", otwiera cykl plenerowych projekcji,ukazujących dorobek kulturowy oraz walory krajobrazowe gminy i obszaru Doliny Soły.Seanse bdą odbywać się w przestrzeniach Starej Kolonii oraz przedpolu fabryki. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, w kinie "Iluzja" w siedzibie MOKSiR oraz Willi Gabesama. Wstęp wolny.

Autorski projekt MOKSiR w Chełmku, dofinansowany z programu„Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Ukazane w prezentacjach, archiwalne i aktualne zdjęcia, filmy i materiały, pochodzę ze zbiorów Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreaci w Chełmku oraz z zasobów Urzędu Miejskiego w Chełmku. Osoby posiadające mateiały dotyczące przeszłości naszej gminy oraz jej przemysłowego dziedzictwa, prosimy o kontakt – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 601661771

kino plenerowe