baner male

kolor male 

 

Serdecznie zapraszamy już w nadchodzący piątek 2.12.2022 o godz 18:00 wystąpi przed Państwem John Lecter w swoim muzyczno -wizualny performance. Występ towarzyszył będzie wystawie fotografii Joanny Chrząszcz "ŚWIATŁO(CIENIE)", wstęp wolny!

John Lecter, prywatnie, Krzysztof Żebro. Swoją przygodę z muzyką elektroniczną zaczął 14 lat temu w małym klubie w Małopolsce. Szlifując swoja technikę oraz styl, szybko został zauważony przez większe kluby. W 2008 roku nastąpił duży progress. Jego pełne energii i pomysłowości sety zostały docenione,
co zaowocowało zaproszeniem na event Nature One 2008. Występ przyniósł kolejne bookingi w największych klubach w południowej Polsce. Rok 2009 to pierwsze kroki w produkcji własnych utworów.Okazało się, że to był dobry krok. Pierwsze produkcje spotkały się z aprobatą jednego z weteranów muzyki techno w Polsce-Siasi- który zaproponował współprace z Dirty Stuff Records. Juz pierwsza ep-ka przyniosła sukces. Utwór pt. Haniball po trzech dniach sprzedaży na portalu BeatsDigital.com znalazł się na 7 miejscu.Kwintesencją współpracy był album The Howl of Wolf utrzymany w mocnych technicznych brzmieniach. W kolejnych latach John Lecter wydał kilkanaście singli w kilku wytwórniach (Orion Rec, Soundwave, Sunface). Jego produkcje naszpikowane były mocnymi technicznymi dźwiękami. Z różnych przyczyn, Lecter zawiesił swoją karierę muzyczną w 2011 roku. Po 12 latach przerwy, światło dzienne ujrzała jego nowa Ep-ka zatytułowana After Earth wydana przez label STIG REC pochodzący ze stajni BiG House Mamas Rec. W kalendarzu czekają już kolejne produkcje oraz album Defragmentation. Wyraźnie słyszalna zmiana w technice oraz stylu muzycznym powoduje, że mamy do czynienia z produkcjami opartymi na melodyjnym techno z elementami muzyki filmowej oraz ambientowej.
>>recenzja płyty John Lecter "Defragmentation" (Polska Płyta- Polska Muzyka)<<
Teledysk singla promującego album:
Album do odsłuchania na YT
Linki do sklepów online:
Spotify: