Aktualności biblioteczne znajdziesz klikając
>>TUTAJ<<

biblioteka logo 10 19

 

skontrum.jpg

Napisz o mnie Twoja Biblioteka

Konkursu literacki „Napisz o mnie – Twoja Biblioteka”

Regulamin >>pobierz<<

Deklaracja udziału dziecka >>pobierz<<

Deklaracja udziału dorosłego >>pobierz<<

Oświadczenie COVID >>pobierz<<


legimi.jpg

Kody do LEGIMI!
Biblioteka Publiczna MOKSIR dzięki dodatkowemu dofinansowaniu z Biblioteki Narodowej posiada kody do aplikacji Legimi, umożliwiające dostęp do tysięcy e- książek.
Zapraszamy do skorzystania.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 33 846 13 36 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


malaksiazka1         malaksiazka2

„Mała Książka - Wielki Człowiek”

Biblioteka Publiczna MOKSIR oraz filie biblioteczne zapraszają do udziału w kolejnym czytelniczym przedsięwzięciu, tym razem skierowanym do dzieci w wieku 3-6 lat i ich rodziców. Beneficjentami projektu mogą być zarówno dzieci, które już są czytelnikami, jak i te, które zapiszą się do biblioteki i w prezencie otrzymają wyprawkę czytelniczą.

Mali Czytelnicy po odwiedzeniu biblioteki otrzymają: książkę, „Pierwsze czytanki dla…”, poradnik dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”, Kartę Małego Czytelnika oraz przypinkę. Naklejkę na Kartę otrzyma dziecko każdorazowo gdy odwiedzi bibliotekę i wypożyczy m.in. jedną książkę z księgozbioru dziecięcego. Na każde dziecko, które uzbiera 10 naklejek, czeka m.in. imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania.

Informacja dla rodziców >>czytaj więcej<<


Szanowni Czytelnicy !
Uprzejmie informujemy, iż 31 grudnia 2020 r. Biblioteka Publiczna MOKSiR w Chełmku będzie nieczynna.

życzenia

Szanowni Czytelnicy !
Uprzejmie informujemy, iż czytelnicy, którzy wypożyczyli książki w starej siedzibie Biblioteki Publicznej MOKSiR w Chełmku przy ul. Topolowej 8 proszeni są o zwrot wypożyczonych książek do nowej siedziby przy Alei Parkowej 16 w Chełmku. 

Szanowni Państwo !

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 dotyczącym publicznych i naukowych bibliotek, które od 28 listopada są ponownie otwarte, siedziba Biblioteki oraz filie są do Państwa dyspozycji.
W bibliotece obowiązują zasady reżimu sanitarnego czyli obowiązek zasłaniania ust i nosa, dezynfekcja rąk i ograniczenie ilości osób przebywających równocześnie w Bibliotece.
Zapraszamy ponownie.


mobile-phone-5055599_1920.jpg

Szanowni Czytelnicy

w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z 6 listopada 2020 r. o tymczasowym zamknięciu instytucji kultury, muzeów, domów kultury i bibliotek, nasza Placówka od dnia 7.11.2020 r. została dla Państwa zamknięta.

Nie chcemy jednak pozostawić Państwa bez dostępu do książek. Wychodząc naprzeciw Państwa czytelniczym potrzebom proponujemy nową usługę: „Zaproś książkę do siebie”.

Każdy z Państwa, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem telefonu 33 846 13 36 będzie mógł zwrócić oraz wypożyczyć wybrane przez siebie książki. Będziemy się z Państwem umawiać indywidualnie, na konkretną godzinę.

Przekazanie zamówienia i ewentualnego zwrotu książek odbędzie się przed wejściem do Biblioteki, z uwzględnieniem zasad reżimu sanitarnego. Prosimy pamiętać o zasłonięciu nosa i ust oraz o zachowaniu odpowiedniej odległości.

W celu sprawnego zrealizowania usługi, serdecznie prosimy, aby w czasie rozmowy telefonicznej podali nam Państwo wybrane tytuły lub swoje sugestie czytelnicze. Pozwoli nam to na przygotowanie ich przed Państwa wizytą w Bibliotece. Katalog online znajduje się na stronie www.szukamksiazki.pl.

Jednocześnie informujemy, że osoby chcące zapisać się do naszej Biblioteki mogą to uczynić, pobierając „Deklarację zapisu do biblioteki” i przychodząc do nas z wypełnionym dokumentem. Przy pierwszym wypożyczeniu zostanie założony profil Czytelnika.

Deklaracja zapisu >>pobierz<<

Deklaracja zapisu osoby niepełnoletniej >>pobierz<<

Zbiory będziemy wydawać w godzinach 10:00 – 15:30.

„Zaproś książkę do siebie” krok po kroku:

  1. umów się telefonicznie na zwrot lub wypożyczenie książki;
  2. przygotuj listę interesujących Cię tytułów lub swoich czytelniczych sugestii (szukamksiazki.pl)
  3. przyjdź na ustaloną godzinę do Biblioteki
  4. zwróć / wypożycz książkę

Do zobaczenia !!!


obraz.png

Szanowni Państwo!

W związku z bardzo dużym wzrostem zakażeń premier Mateusz Morawiecki zapowiedział zamknięcie dla użytkowników instytucje kultury, zatem z przykrością informujemy, że w dniach od 7 do 29 listopada Biblioteka Publiczna MOKSIR w Chełmku oraz filia w Gorzowie i Bobrku zostają zamknięte.
Terminy zwrotów książek będą automatycznie przedłużane o 30 dni. Wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania Biblioteki oraz filii będą na bieżąco podawane na stronie internetowej moksir.chelmek.pl oraz publikowane na Facebooku.


Szanowni Czytelnicy !
Uprzejmie informujemy, iż czytelnicy Biblioteki Publicznej MOKSiR fili nr 1 w Chełmku proszeni są o zwrot wypożyczonych książek do nowej siedziby przy Alei Parkowej 16 w Chełmku. 

UWAGA !
Do odwołania, z powodu sytuacji epidemiologicznej, nie ma możliwości skorzystania w naszych placówkach z usługi ksero i wydruków komputerowych.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Szanowni Czytelnicy !
W związku z nasilającym się stanem pandemii koronawirusa uprzejmie informujemy, że Biblioteka Publiczna MOKSIR w Chełmku w soboty będzie nieczynna.
Za utrudnienia przepraszamy.

Biblioteka Główna

biblioteka nowa 09 20