plac zabaw ogloszenie 09 20

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku ogłasza konkurs na najem lokalu użytkowego w celu organizacji strefy dla dzieci z placem zabaw na okres 5 lat w budynku "Przestrzeń słowa i spotkania - spotkania w przestrzeni słowa" przy ul. Aleja Parkowa 16 w Chełmku.

Przestrzeń o powierzchni 184,3m2 do zaadoptowania na strefę dla dzieci z placem zabaw mieści się w prawym skrzydle na piętrze w budynku pod nazwą "Przestrzeń słowa i spotkania - spotkania w przestrzeni słowa" przy ul. Aleja Parkowa 16 w Chełmku. Budynek położony jest w dogodnej lokalizacji w centrum miasta za Urzędem Miejskim w Chełmku. Obok znajduje się także odnowiony kompleks Kortów Tenisowych. W budynku oprócz biblioteki dla dorosłych i dzieci znajduje się również lokal gastronomiczny - kawiarnia. Szacujemy, że nowy kompleks cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem wśród szerokich kręgów mieszkańców z uwagi na jego nowoczesną i atrakcyjną formę. Lokal nie jest wyposażony w urządzenia do zabaw dla dzieci. Liczymy na pomysłowość potencjalnego najemcy.

W lokalu znajduje się bufet wyposażony w urządzenia do podstawowej działalności.

Firmy i osoby, które chciałyby się podjąć tego typu działalności zachęcamy do złożenia oferty konkursowej według regulaminu wraz z załącznikami zamieszczonego w Biuletynie Informacji Publicznej MOKSIR w zakładce PRZETARGI/KONKURSY.

 

>>>KLIK<<<