Kajakowa eskapada meandrami Pilicy

Image „Zielona dolina” kajakowa eskapada meandrami Pilicy


http://moksir.chelmek.pl/images/stories/moksir/aktualnosci/2018/splyw.jpg

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku zaprasza do udziału 86 wyjeździe studyjnym z cyklu "Szlakami dziedzictwa kulturowego Śląska, Zagłębia i Małopolski".
    Tym razem udamy się na kajakową wyprawę meandrami Pilicy.

  Wyjazd planujemy w niedzielę 6.05.2018 r. o godz. 7.00 spod siedziby MOKSiR w Chełmku pl. Kilińskiego 3 (obok dworca PKP) Koszt eskapady 90 zł (przejazd, ubezpieczenie, ratownicy, sprzęt pływający). Powrót do Chełmka
ok. godz. 19.00.

 „Zielona dolina” kajakowa eskapada meandrami Pilicy
 

   Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku zaprasza do udziału 86 wyjeździe studyjnym z cyklu "Szlakami dziedzictwa kulturowego Śląska, Zagłębia i Małopolski".
    Tym razem udamy się na kajakową wyprawę meandrami Pilicy. Piękna,czysta, miejscami dzika rzeka, swój bieg rozpoczyna na zboczach Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Płynąc przez lasy, łąki i pola, tworzy malownicze zakola i urwiska. Kajakami pokonamy ok. czterogodzinną trasęmiędzy miejscowościami Maluszyn i Krzętów. Naszymi partnerami będą doświadczeni kajakarze z grupy „Kanumi”. Po części „wodnej” odpoczniemy i posilimy się w gospodarstwie agroturystycznym w dawnym folwarku. W drodze powrotnej zwiedzimy barokowo - klasycystyczny pałac w Nakle oraz zatrzymamy się przed pałacem w Siedliskach. Do 1945 roku posiadłości należały do rodziny Komorowskich.
    Wyjazd planujemy w niedzielę 6.05.2018 r. o godz. 7.00 spod siedziby MOKSiR w Chełmku pl. Kilińskiego 3 (obok dworca PKP) Koszt eskapady 90 zł (przejazd, ubezpieczenie, ratownicy, sprzęt pływający). Powrót do Chełmka ok. godz. 19.00. Wpłaty można dokonywać na konto nr 50 8110 1023 2006 0317 6590 0001 w ABS Banku Spółdzielczym w Andrychowie z dopiskiem Pilica. Zapisy, informacje: moksir@chelmek.pl tel. 601661771. Ilość miejsc - 26, o udziale w wyjeździe decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
Przed wyjazdem prosimy koniecznie zapoznać się z dekalogiem kajakarza oraz innymi przydatnymi stronami:
http://www.kajaki-krutynia.pl/kajaki/niezb%C4%99dnik-kajakarza.html
http://www.rzekipolski.info/pilica.html
http://chataubrata.com/index.html
http://www.splywykajakowe.czest.pl/
http://www.pilica.witryna.info/
http://www.maluszy
http://www.gazetacz.com.pl/artykul.php?id=5305&idm=73
https://naklopalace.org

 

http://moksir.chelmek.pl/images/stories/moksir/aktualnosci/2018/splyw.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Created by: Maciek | powered by Joomla