Zapis/Emocje  Email

ImageZAPIS / EMOCJE - wystawa Barbary Wroniszewskiej, Grzegorza Skawińskiego


 Przykładowy obraz

 Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku
zaprasza na wernisaż wystawy
Barbary Wroniszewskiej, Grzegorza Skawińskiego
"Zapis / Emocje"
9 lutego 2018r, (piątek) godz. 18.00 Galeria Epicentrum

wstęp wolny!

>>foto<<

BARBARA WRONISZEWSKA

Urodzona w 1956 r.w Wielkopolsce.Studiowała telekomutację. Była adiunktem PKP, telefonistką, przedsiębiorcą prywatnym. Przez kilka lat pełniła funkcję prezesa kulturotwórczego Stowarzyszenia FOKUS.

Brała udział w dwóch programach TVP " Rower Błażeja " i 'Teatr jak życie ".

Pracowała nad scenografią do amerykańskiego filmu "Muzyka.wojna i miłość" w zakresie malarstwa. Jest autorką scenariusza "Białe Wiedźmy". Była redaktorem naczelnym lokalnego pisma.Przez kilka lat prowadziła autorską pracownie malarstwa artystycznego. Współpracowała w zakresie projektów artystycznych z międzynarodowym przedsiębiorstwem NORDAN. Ma za sobą wiele wystaw indywidualnych  i zbiorowych.Aktualna to ZAPIS realizowana w Galerii CENTRUM  NCK w Krakowie.

Jej prace znajdują się w zbiorach państwowych i prywatnych w Polsce i za granicą. Od 2016 r.zrzeszona w związku Polskich Artystów Plastyków. Mieszka i tworzy w Krakowie.Obecnie pracuje nad wystawą, która będzie prezentowana w Zaandam w Holandii w marcu 2018 r..

  Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz

 

GRZEGORZ SKAWIŃSKI

Urodzony w 1968 r. W 1995 ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale 

Malarstwa. Dyplom w pracowni Prof. Jerzego Nowosielskiego. Pracuje jako artysta plastyk

scenograf i kostiumolog. Ma za sobą wiele wystaw zbiorowych i indywidualnych.Ostatnią wystawę indywidualną, cyklu obrazów  eMOCje,zaprezentował w styczniu 2018 r. w Galerii CENTRUM NCK w Krakowie.

Jego prace znajdują się w zbiorach kolekcjonerów w Polsce i za granicą. Jest zrzeszony w Związku Polskich Artystów Plastyków i Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.Wśród projektów filmowych realizowanych w Polsce, USA,Ameryce Południowej,Afryce znajdują się filmy znane w wielu krajach, np."Obława" czy "Katyń"w reżyserii zdobywce Oskara Andrzeja Wajdy.Jest autorem kostiumów i scenografii zrealizowanych dla wielu teatrów dramatycznych i teatrów tańca w Polsce. Przygotował scenografię do kilkudziesięciu spektakli Teatru Telewizji.

Meszka i tworzy w Krakowie.Aktualnie pracuje nad wystawą, która będzie prezentowana w Zaandam w Holandii w marcu 2018 r.

 Przykładowy obraz Przykładowy obraz  Przykładowy obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Created by: Maciek | powered by Joomla