badzmy wszyscy w kulturze  Email
ImageBądźmy wszyscy w kulturze!

Przykładowy obraz

 Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku
zaprasza wszystkich chętnych na seans filmowy organizowany
przez Fundację Legalną Kulturę w projekcie
"Otwarte Drzwi do Kultury"
.
18 grudnia (poniedziałek) 2017r. godz. 17.30
sala widowiskowo-kinowa MOKSiR w Chełmku.
WSTĘP WOLNY!

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku zaprasza wszystkich uczniów oraz nauczycieli do wzięcia udziału w projekcie „Otwarte drzwi do Kultury” organizowanym przez Fundację Legalna Kultura. Chełmek jest jednym z trzydziestu miejsc w Polsce, w którym realizowany jest edukacyjny program stowarzyszenia. 18 grudnia w MOKSiR odbędą się pokazy filmowe oraz warsztaty i spotkania dla uczniów, nauczycieli, animatorów oraz lokalnej społeczności. Głównym celem spotkania programu jest poszerzanie świadomości i wiedzy na temat korzystania z legalnych zasobów w Internecie. Poruszane będą również zagadnienia bezpieczeństwa w sieci i zagrożenia czyhające  na internautów, zagadnienia z ochrony własności intelektualnej oraz edukacji filmowej. Otwarte Drzwi Do Kultury to projekt łączący pokolenia i umożliwiający szeroki dostęp do kultury.
Warsztaty odbędą się 18 grudnia 2017 r. w sali widowiskowo-kinowej w siedzibie MOKSiR Chełmek. W razie potrzeby omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny tel. 033 846 12 96.

Plan ramowy:

PRZYGODA Z FILMEM 9.00; dla uczniów szkół podstawowych, pokaz filmu połączony z warsztatami.

WEHIKUŁ KULTURY; KIERUNEK KINO godz.11.30-14.30; pokaz filmu i interaktywny warsztat dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI ORAZ ANIMATORÓW KULTURY, godz. 15:00-16:30 potwierdzone certyfikatem.

BĄDŹMY WSZYSCY W KULTURZE; KINO DLA WSZYSTKICH godz.17.30 -19.45; wielopokoleniowe spotkanie z kulturą; pokaz filmu dla mieszkańców.

http://www.legalnakultura.pl/pl/legalna-kultura/otwarte-drzwi-do-kultury

 

Przykładowy obraz

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Created by: Maciek | powered by Joomla