na szlaku modul 06 20

Na szlaku. Wakacyjne zwiedzanie Chełmka i okolic

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku zaprasza do aktywnego zwiedzania i poznawania naszej gminy. Obecna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala w pełni realizować zbiorowych rajdów turystycznych, wobec tego proponujemy Państwu udział w programie indywidualnych “mikro wypraw”.
Na stronie internetowej ośrodka publikujemy mapę Gminy Chełmek z naniesionymi szlakami pieszo – rowerowymi  oraz turystycznymi atrakcjami. By przystąpić do programu, wystarczy pobrać ze strony specjalny formularz, wpisać na nim swoje imię i wyruszyć pieszo lub rowerem na szlak. Odwiedzając zaznaczone miejsca, swoją obecność potwierdzamy wykonując selfie  z widocznym formularzem na tle np. “Młyńskich kamieni” czy pomnika przyrody. Wysłana na nasz adres fotografia jest tożsama z udzieleniem zgody na publikację swojego wizerunku i wzbogaca kolekcję programu. Osoby, które w terminie od 1 lipca  do 15 wrze śnia 2020 roku odwiedzą i udokumentują wszystkie wskazane na mapie punkty, uzyskają certyfikat oraz atrakcyjne nagrody. Wszystkie relacje będą publikowane  na stronie www.moksir.chelmek.pl
a najciekawsze zostaną wyświetlone przed seansami filmowymi w kinie “Iluzja” .

Uwaga:
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji jest jedynie pomysłodawcą wypraw rowerowo - pieszych, uczestnicy ponoszą odpowiedzialność za bezpieczeństwo na trasie oraz opiekę nad osobami niepełnoletnimi.


tablica mapa gmina chełmek

Pliki do pobrania:

>>Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych<<


>>Pobierz mapę na telefon>>


>>Formularz<<


Galeria uczestników projektu:

>>PREZENTACJA PDF<<