diletantte modul 11 19

Zapraszamy małych i dużych na Objazdowy Teatr Dilettante.

- 16.11 (sobota) godz. 13:00 Teatr Animacji Lalki i Przedmiotu eF z Miejskiego Domu Kultury w Bielsku-Białej, spektakl "Cyrk"
- 17.11 (niedziela) godz. 13:00 Tedraedr (Racibórz), Spektakl "Krwawe Historie"

Spektakle dla dzieci i całych rodzin :)
Czas trwania każdego przedstawienia: ok 30 min.


16.11 (sobota) godz. 13:00 Teatr Animacji Lalki i Przedmiotu eF z Miejskiego Domu Kultury w Bielsku-Białej, spektakl "Cyrk"
Teatr Animacji “eF” obchodzi w tym roku jubileusz czterdziestolecia działalności. Jego założycielką i reżyserką jest Krystyna Małecka. Teatr ma w swoim dorobku kilkadziesiąt nagród i wyróżnień na najbardziej prestiżowych festiwalach, wielokrotnie reprezentował Bielsko-Białą
w Polsce i za granicą. Ale uznanie krytyków i publiczności oraz liczne nagrody nie są najważniejsze. Nie można przecenić wychowawczego aspektu działań Teatru “eF”, w którym kilkuset młodych ludzi przeżywało przygodę swojego życia, rozbudzało wyobraźnię i rozwijało kreatywność. Dziś dawni wychowankowie przyprowadzają na zajęcia swoje dzieci, przeświadczeni o tym, że ich ulubiona instruktorka, kompetentna wychowawczyni i świadoma artystka, pomoże wszechstronnie rozwijać młode osobowości.
http://podskokiiwykrety.pl

KRWAWE HISTORIE w wykonaniu Teatru TETRAEDR – SCENA DZIECIĘCA - 17.11 (niedziela) godz. 13:00
Na warsztat wzięliśmy zbiór wierszy i ballad z „Antologii Poezji Dziecięcej”, których treść niegdyś służąca pouczaniu i portretowaniu wad dziecięcych, dziś może być przyjęta z przymrużeniem oka. Budujemy atmosferę grozy i strachu do wierszy S. Jachowicza, mówiąc o łakomstwie, lenistwie, poplamionych sukienkach, niemyciu rąk, okrucieństwie wobec zwierząt i niszczeniu książek. Bawimy się formami i różnymi sposobami budowania napięcia wokół tych tematów.

Wstęp wolny!
Rezerwacje BEZPŁATNYCH wejściówek:
osobiście w MOKSiR lub telefonicznie 33 846 12 96

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury”
Projekt Dilettante jest realizowany przez Małopolski Instytut Teatralny
 
logotypy dilettante 11 19


diletantte plakat 11 19
teatr czarny cyrk 11 19
teatr tetraedr krwawe historie 11 19